ANTIGRAFFITI

Grupa produktów do ochrony powierzchni przed graffiti. Podstawowym zadaniem powłok jest ochrona przed graffiti, plakatami oraz naklejkami elewacji budynków oraz elementów i obiektów infrastruktury drogowej. Nasze powłoki chronią również przed zabrudzeniami oraz niszczeniem pod wpływem czynników zewnętrznych oraz promieni UV. Powierzchnie zabezpieczone naszymi powłokami charakteryzują się również obniżoną chłonnością wody (efekt impregnacji) nie tracąc równocześnie właściwości oddychających aby powierzchnie mogły oddawać parę wodną i jej nadmiar na zewnątrz. Nasza oferta powłok antygraffiti to powłoki trwałe – pozwalające na wielokrotne usuwanie farb oraz markerów; oraz powłoki tracone/woskowe – umożliwiające jednokrotne usuwanie graffiti oraz markerów.
Użycie powłok ochronnych to przede wszystkim oszczędność finansowa dla użytkownika. Koszty usuwania graffiti z powierzchni niezabezpieczonych są zwykle dwu a nawet trzykrotnie wyższe od usuwania graffiti z powierzchni wcześniej zabezpieczonych. Licząc kilka taki usług w roku koszty mogą być kolosalne. Usunięcie graffiti z powłoki trwałej Protect Antigraffiti pozwala na wielokrotne i samodzielne usunięcie graffiti co znacznie wpłynie na oszczędność. Zwykle taki proces skutecznie zniechęca amatorów malowania graffiti i już nie wracają w miejsce gdzie ich malowidła są szybko i skutecznie zmywane. Dodatkowym atutem zastosowania naszych powłok jest gwarancja zmycia graffiti, której już nie ma w przypadku takich powierzchni jak tynk czy piaskowiec które wcześniej były niezabezpieczone.
Podstawą antygraffiti jest dla nas również oferta produktów do usuwania farb graffiti. Nasze środki zostały zaprojektowane tak aby znaleźć zastosowanie na najczęściej malowanych powierzchniach takich jak: tynk, kamień czy cegła ale posiadamy też produkty do stosowania na powierzchniach gładkich i wrażliwych chemicznie, takich jak: plastik, PVC, poliwęglan, powierzchnie malowane oraz metal.

Zobacz produkty